Náš program Moje síla zažehná deprese a krize středního věku

Zmizelá pracovní energie, nemilá vidina poklesu libida a mužnosti, krize středního věku, stres. Časté pojmy, které sužují leckterého chlapa. Kde se ztratil smysl lidského bytí? Jak si podmanit nervové vypětí, nežádoucí myšlenky, deprese, úzkostné pocity, že náš život je promarněný a nevíme jak dál? Objevný projekt Moje síla se zaměřuje speciálně na muže, již se ztratili sami v sobě, hledají vlastní uplatnění, zaobírají se duchovnem. Projekt je zaměřen i na muže, kteří baží po dobré kondičce, nebo chtějí mít jasné myšlení a umět se radovat ze života.

Chceme zapůsobit i na ty, kdo chtějí vybočit z řady, nebo hledá čerstvý osobní kurz, mají v plánu poznat něco víc, než je doteď potkalo. Profesionální koučing podává ruku mužům nacházejícím se na životních milnících, případně nasměruje ty, kdo touží přeměnit svůj osobní styl. Zajímáme se rovněž o duchovno, a tak koučing soustředíme jak na duševní vývoj, tak sportovní výkony. Na to se zaměřují naše programy.

Na Sílu Těla a Sílu Mysli se soustředíme v lekcích Ročního programu. Odborný koučing programu Chci změnu pracuje především se Silou Srdce. Organizujeme Pobytové programy v zahraničí, jež obsahují odborný koučing na vaší Cestě poznání a pro váš růst Síly. Sportovní činnosti jako thajský box, běhání případně free diving dokreslují přednášky osobního rozvoje, koučing sebepoznání a poznání emocí. Průběžný program se koná v Praze, můžete se připojit kdykoliv v průběhu celého roku. Relaxační a uvolňovací cvičení ideálně vyvažují sportovní aktivitu a námahu. Nedílnou součástí tohoto programu je právě trénink mozku, o Sílu Myšlenky se opírá i koučing. Individuální program kouč nastavuje pro jednotlivce tak, aby se rozhýbal, uvolnil duševní vypětí, vyřešil složitou situaci, dosáhl harmonie a pohody.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Náš program Moje síla zažehná deprese a krize středního věku
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR