Nenechávejte bolest kloubů vyhrát

Bolesti kloubů sužují téměř každého pátého člověka. Bojujte proti nim pomocí kolagenu a vitamínu C.

Pokud jste se někdy potýkali s bolestmi kloubů, ať už v období růstu, díky zranění , nebo v důsledku aktivního sportování, určitě si živě vybavujte tu nesnesitelnou bolest, která se projevila při každém vašem pohybu a byla dosti na obtíž. V tu chvíli jste si zřejmě říkali, že byste dali cokoli za to, abyste se bolesti kloubů zbavili. Z tohoto důvodu jste zkoušeli všechny možné varianty řešení – přestali jste sportovat, začali brát předražené léky, které vám doporučil doktor, ale utrpení jste se nezbavili. A přitom řešení je tak jednoduché, stačí tělo pravidelně zásobovat kolagenem, který pomáhá udržovat klouby, chrupavky a kosti chráněné a vyživované.

Určitě si říkáte, že jste pojem kolagen již nejednou slyšeli, a proto víte, že se jedná o látku, která pomáhá udržovat klouby ve zdravém stavu, ať už je zatěžujete náročným sportem nebo je sužuje stáří. Většinu kolagenu přijímáme z živočišné stravy, která se ale musí tepelně zpracovat, takže se tato vzácná látka zničí. Proto je potřeba ji pravidelně doplňovat čistým krystalickým kolagenem téměř 100% čistoty, který obsahuje například produkt Colafit od společnosti Dacom Pharma.

Zatěžujete-li vaše klouby opravdu extrémními sporty a chcete předcházet nesnesitelným bolestem kloubů, měli byste tělo pravidelně zásobovat také vitamínem C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu. Také tato zdraví prospěšná látka je součástí mnoha potravin, hlavně citrusových plodů, avšak průměrný člověk jí denně nepřijme ani polovinu z doporučené denní dávky. V takovém případě doporučujeme Colafit s vitamínem C, jehož obsahem je 60 kostiček s obsahem čistého krystalického kolagenu tipu I a současně stejný počet tablet vitaminu C, který zajistí, že si vždy vezmete obě tyto tablety naráz.

Odstraňování příčin bolestivých kloubů se vám může zdát nekonečné. Jedná se o dlouhodobý proces, který však není nekonečný. Musíte jen vědět, jak na to. Zásobujte proto pravidelně své tělo kolagenem a vitamínem C a užívejte si život na plno bez ohledu na zdravotní překážky, se kterými se potýká.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Nenechávejte bolest kloubů vyhrát
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: VaseSeo